^

Robert Kubica - Klub Kibiców

wtorek, 26 stycznia 2016

Robert Kubica : rajdy czy wyścigi? [Wideo] Część 3

W trzeciej części wywiadu Robert Kubica opowiada nam o różnicach pomiędzy rajdami i wyścigami.

Robert Kubica: “Ja jako kierowca prywatny mogę sobie jeździć hobbistycznie – i powinienem. Tak naprawdę w mojej sytuacji to ja powinienem być hobbistą i powinienem być tak odbierany, a ja jestem tak naprawde ani tu, ani tu. Moje ambicje, moje wychowanie nie pozwalają na jazdę, żeby sobie pojeździć.”


Robert Kubica “Sebastien Loeb został dziewięciokrotnym rajdowym mistrzem świata i poszedł do WTCC. Startował w mistrzostwach, które są – według mnie – średniej klasy, a i to już sporo posłodziłem. Nie ujmując nic trzem-czterem kierowcom, którzy są naprawdę dobrzy. Nie wydaje mi się, żeby tam tak dominował, ponieważ są to inne światy, których nie ma co porównywać”

“Według mnie jest przekonanie, że rajdy są bardziej skomplikowane, bardziej wymagające. Jeśli chodzi o pewne części tego świata, to tak… ponieważ rajdy są inne, rajdy są zróżnicowane (…) doświadczenie gra większą rolę, chociaż nie do końca. Doświadczenie gra wiekszą rolę, ponieważ potrzeba dużo więcej czasu, żeby je zdobyć. (…)  W rajdach jest więcej miejsc, w których można się potknąć.” dodaje Kubica

 

Cały wywiad poniżej [Wideo] Część 3:

Wywiad Część 1 i  2 dostępna tutaj: [WIDEO]

 

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: ArtNr4
o 14:26

Udostępnij:

error: Content is protected !!