^

Robert Kubica - Klub Kibiców

niedziela, 13 listopada 2016

Robert Kubica – 6h di Roma : Wyścig

Po sobotnich treningach i kwalifikacjach nadszedł czas na wyścig – niedziela to aż sześć godzin prawdziwej walki na torze. Trójbarwne RS01 w składzie Robert Kubica, Matteo Bobbi i Davide Roda wystartuje do walki z czwartej pozycji.

robert-kubica-6h-di-roma-wyscig

Robert Kubica po kwalifikacjach jest zadowolony, swój start tutaj traktuje jako swoje osobiste wyzwanie :
“Sesja kwalifikacyjna potwierdziła, że RS01 jest trudnym w prowadzeniu autem, nie jest to taksówka, w której siedzi się wygodnie choć jestem zadowolony to do perfekcji trochę brakowało. Jest to auto dające w kość i dlatego jest to dla mnie w pewien sposób wyzwanie. Wiem, że autem GT jestem w stanie wytrzymać długie dystanse z tym będzie trochę gorzej i nie chodzi tu o kierownicę, a o utrzymanie go na limicie ponieważ jest bardziej wymagające.” 

Niedzielny wyścig zaczyna się o 9:45. Z całą pewnością nie zabraknie walki na torze i emocjonujących chwil przez połowę dnia.

Mamy nadzieję, że wszyscy wspólnie przeżyjemy ten wyjątkowy i długi dzień na torze z Robertem Kubicą.

Galeria zdjęć:


Aktualności:

Robert Kubica o starcie na Vallelunga i planie na wyścig.

Dodatkowe dwa przejazdy dla Kubicy

“Robert musi zrobić dwa przejazdy drive through bo po wczorajszym dniu sędziowie uznali że niektóre auta, w tym Renówka są zbyt szybkie. Chodzi o wyrównanie szans” – informuje Cezary Gutowski


Wyniki :  Po godzinie jazdy Kubica na trzecim miejscu.

Kubica 6h di Roma 1h race


Problemy po zmianie kierowców

Davide Roda, który zmienił Roberta Kubicę uderzył w dublowany samochód. Niestety uszkodzeniu uległo zawieszenie i kierowca. Auto trafia w ręce mechaników.

Uszkodzone zawieszenie -roblemy Davide Roda z Oregon Team - zmiennik Kubica

fot.Cezary Gutowski


Auto Oregon Team ponownie w boxie

Niestety po powrocie na tor, Davide Roda długo nie miał okazji jeździć. Ponowna awaria i wygląda, że to koniec wyścigu dla zespołu Kubicy.
“Wygląda na to, że to koniec. Mechanicy nie pracują nad autem. Wygląda na to, że samochód uszkodził nie Roda, lecz Bobbi. Uderzył lewym przodem. ” – otrzymujemy informacje z toru

Auto Kubicy ponownie w Boxie - Koniec 6h di Roma

fot.Cezary Gutowski


Live Streaming & Timing: Robert Kubica 6h di Roma


KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: TOMek
o 08:12

Udostępnij:

error: Content is protected !!