^

Robert Kubica - Klub Kibiców

środa, 5 lipca 2017

Livechat z Robertem Kubicą – zadaj pytanie mistrzowi!

Dziś za pośrednictwem profilu społecznościowego sponsora Roberta Kubicy – Olimp Sport Nutrition kibice mieli okazję zadania pytania naszemu kierowcy. Chat rozpoczął się o godzinie 19:00, a jego główną tematyką, jak można było się spodziewać, był powrót do F1. Robert zdradził, że superlicencja nie jest problemem, a w symulatorze jest regularnie dwa razy w tygodniu.

 

Robert Kubica

Pytań było bardzo dużo, Polak odpowiadał na najciekawsze z nich, choć wiele umkło kierowcy z uwag na ich liczbę. Sporo niejasności zostało rozwianych, lecz niektóre jak kwestia najbliższych testów niewiadomą.

Robert Kubica o superlicencji  mówił “Zasady są proste i nie sądzę, abym miał jakieś problemy z jej dostaniem. Myślę, że ten temat nie jest żadnym problemem”.

Robert o testach “Nic mi nie wiadomo o testach na dzień dzisiejszy, ale jak wiadomo w F1 wszystko bardzo szybko się zmienia”. Kibice muszą czekać cierpliwie, nie ma co pompować balonika. “Lepiej jest robić po cichu i mieć satysfakcje” – mówił Kubica.

Część 1 i 2

Czy uda się wrócić do ścigania w Formule 1? Na razie pewne jest to, że Robert nie chce wracać do rajdów, przynajmniej na razie.

Robert Kubica: Czy wrócę kiedyś do rajdów? Tak, jak zostanę mistrzem świata F1. Na dzień dzisiejszy temat rajdów jest dla mnie zamknięty – zadeklarował polski kierowca i dodał: – Był to trudny okres w moim życiu, ale dzięki rajdom stałem się lepszym kierowcą. W pewnym stopniu zrozumiałem pewne rzeczy i dowiedziałem się, gdzie jest moje miejsce. Za kierownicą rajdówki nigdy nie miałem takich odczuć, jak w bolidzie F1.

Trzeba przyznać, że to bardzo ciekawa inicjatywa ze strony Olimp Sport Nutrition i Roberta Kubicy, za którą kibice dziękują!.

Na koniec Robert zapowiedział kolejne tego typu spotkanie z kibicami. Czekamy!

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: maciektube12
o 20:01

Udostępnij:

error: Content is protected !!