^

Robert Kubica - Klub Kibiców

poniedziałek, 2 października 2017

Robert Kubica “Jestem bliżej celu …” – wywiad dla Olimp Sport Nutrition : Część 3

Dziś ukazała się trzecia część wywiadu Olimp Sport Nutrition z Robertem Kubicą. Czego Robertowi brakowało przez ostatnie lata? Jak daleko jest do celu oraz jak wyglądały jego przygotowania do powrotu? – dowiemy się z wywiadu.

“Fakt jest taki, że jestem bliżej moich celów niż byłem trzy miesiące temu, niż byłem 5 miesięcy temu. To jest bardzo pozytywne. Co przyniesie przyszłość – nie wiem. Co przyniosą przyszłe miesiące – nie wiem, ale samo to, że ma świadomość, że mogę to zrobić jest sukcesem i daje mi wewnętrzny spokój.” – mówi Robert Kubica

Czujesz że jesteś gotowy psychicznie i fizycznie na cały sezon w F1?

Robert Kubica : “Gdybym się nie czuł pewny.. pewności 100% ja nigdy nie miałem, w niczym, co robię, ponieważ jest wiele elementów, które się na to składa. Nad czym bardzo pracuję, to wyeliminowanie ryzyka czy też możliwości, że nie będę gotowy. Sądzę, że jestem w bardzo dobrym miejscu i gdybym się nie czuł na siłach, to aż tak daleko bym nie zaszedł, jeśli chodzi o ostatnie miesiące i tak naprawdę nigdy bym nie spróbował powrotu za kierownicę bolidu F1.”

“Mam cele, chciałbym wrócić do profesjonalnego ścigania, a gdzie to będzie – tego nie wiem.” – dodaje Kubica

Robert Kubica opowiada również o przygotowaniach, ile dała mu jazda na rowerze :“Jeżdżę rowerem 5 dni w tygodniu, ćwiczę też na siłowni z trenerem.”

Z ust Roberta pada też kilka słów o diecie i suplementacji.

 

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: TOMek
o 21:06

Udostępnij:

error: Content is protected !!