^

Robert Kubica - Klub Kibiców

środa, 28 lutego 2018

Robert Kubica – przedsezonowe testy F1 w Barcelonie : Dzień 3

Robert Kubica i dzień trzeci przedsezonowych testów na torze Circuit de Barcelona Catalunya. To już drugi dzień testowy z Robertem Kubicą w roli… głównej? Tak nie mylimy się, Robert Kubica i jego fani skradli show drugiego dnia testów na torze. Robert wykonuje swoją robotę najlepiej jak potrafi i jest bardzo zadowolony a kibice wraz z nim – dosłownie.Robert Kubica – przedsezonowe testy F1 w Barcelonie Dzień 3

Robert Kubica – krótkie podsumowanie drugiego dnia i relacja z trzeciego dnia testowego

W drugim dniu testów w Barcelonie Robert po raz pierwszy miał okazję wykonać swoją robotę, osiągając najlepszy czas w zespole Williams, w najcięższych jak do tej pory warunkach – 1:21.495. Czas uzyskany podczas 48 okrążeń z maksymalną prędkością 281.9 przez Roberta, pozwolił  mu się uplasować na 7 pozycji. Czasy jednak nie są ważne dla bardziej wtajemniczonych, choć wywołują sporo emocji.

Po dwóch dniach testów nadszedł trzeci dzień podczas którego zobaczymy znów Roberta Kubicę. Polak po południu przejmie bolid od Lance Strolla. Zapowiada się cieplejszy dzień niż podczas drugiego dnia testów. Według prognoz będzie pochmurnie i deszczowo. Pogoda z rana nie rozpieszcza decydentów i na tą chwilę nie wiemy czy testy się odbędą. Czekamy do godziny 9:00. Docierają słuchy, że aktywności nie będzie dużo na torze. Trzeba będzie poczekać na większą temperaturę w okolicy południa. Wyniki oraz relację z dwóch dni możemy przeczytać w klubowych wpisach : Przedsezonowe testy F1 w Barcelonie : Dzień 1(link) oraz Robert Kubica – przedsezonowe testy F1 w Barcelonie : Dzień 2 (link). Znajdziemy tam najważniejsze rzeczy służące do porównań oraz relacje zdjęciowe z poszczególnych dni z Robertem Kubicą w roli głównej.

Driver line-up na środę oraz pogoda

 


Galeria zdjęć Ewy i Jacka


Aktualizacje:

Dziś typowo zimowe klimaty na torze w Barcelonie.

 

https://twitter.com/WilliamsRacing/status/968803487478894592

https://twitter.com/P_Miroslawski/status/968806290142134273

Robert Kubica wyjechał na tor

https://twitter.com/WilliamsRacing/status/968857924259995648

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: Robert Kubica - Klub Kibiców
o 08:34

Udostępnij:

error: Content is protected !!