^

Robert Kubica - Klub Kibiców

czwartek, 19 kwietnia 2018

Robert Kubica : Nie współpracujemy z Nico tak ściśle, jak w ubiegłym roku

Robert Kubica w wywiadzie dla motorsport.com zdradził nieco więcej informacji o aktualnej współpracy z Nico Rosbergiem i Alessandro Alumni Bravi. Obecnie współpraca z Rosbergiem to przyjacielska relacja. Nie można mówić o roli menedżera, jednak w przyszłości wszystko może się zmienić.

Robert Kubica Nie współpracujemy z Nico tak ściśle, jak w ubiegłym roku

Robert Kubica w wywiadzie dla Motorsport.com o współpracy z Nico Rosbergiem “Nie jesteśmy ze sobą tak blisko, jak w ubiegłym roku. Mimo to utrzymujemy ze sobą kontakt. Jesteśmy w dobrych stosunkach.” – mówi Robert

Przyczyną mniej intensywnej współpracy ma być sytuacja Kubicy w Williamsie. “Robię to, co robię” – powiedział Kubica i zwrócił uwagę, że Rosberg jest zajęty innymi projektami – w Formule E oraz jako ekspert w TV. “Nico jest bardzo zajęty i ma rodzinę.” – dodaje Polak

Robert zaprzecza, jakoby misja Nico została zakończona wraz z uzyskaniem miejsca kierowcy testowego w Williamsie i kontakt dlatego się rozluźnił.

Za kulisami nadal wiele osób pracuje nad ostatnim krokiem powrotu, między innymi Alessandro Alumni Bravi. “To był bardzo intensywny czas. Teraz jest jednak inna sytuacja. W naszym zespole nie tylko jedna osoba ma coś do powiedzenia. To skomplikowana branża. Dla mnie pracuje cały zespół. Wspólnie podejmujemy decyzje.” – stwierdza rezerwowy i rozwojowy kierowca Williamsa

Robert Kubica Nico Rosberg

Na pytanie, czy kiedyś współpraca z Rosbergiem się znowu zacieśni, powiedział: “To nie zależy ode mnie. Chodzi także o sytuację.”

Źródło: motorsport.com


Aktualizacja: Czwartek, 19 kwietnia (20:10)

Felipe Massa nie jest zaskoczony formą Williamsa. W rozmowie z motorsport-total powiedział: “To prawda, mieli finansowe kłopoty. Dlatego moim zdaniem priorytetem na 2018 stały się pieniądze. To nie wystarczy, żeby odnosić sukcesy w sezonie.”


Aktualizacja: Piątek, 20 kwietnia (21:50)

Spotkanie z Robertem Kubicą podczas GP Monaco 2018! 

Spotkanie z Robertem Kubicą podczas GP Monaco 2018

F1 Experiences umożliwia spotkanie z Robertem Kubicą podczas GP Monaco 2018. Robert podczas spotkania opowie o swojej karierze w Formule 1 i powrocie do sportu. Dzięki ekskluzywnemu pakietowi Champion goście będą mieli możliwość zrobienia sobie zdjęcia z kierowcą, zadać mu pytania dotyczące wyścigu i jednocześnie cieszyć się obsługą VIP w zaciszu Champions Club.

Więcej o spotkaniu i ofercie pakietu Champions przeczytacie tutaj


Aktualizacja: Niedziela, 22 kwietnia (15:00)

Robert Kubica gościnnie na torze Monza podczas Blancpain Series.

 

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: Robert Kubica - Klub Kibiców
o 19:45

Udostępnij:

error: Content is protected !!