^

Robert Kubica - Klub Kibiców

czwartek, 11 października 2018

Robert Kubica – gorący okres – Portugalia

Robert Kubica i kolejny miesiąc zapowiada się arcy ciekawie. Pomijamy już oczekiwanie na informacje dotyczące przyszłości Roberta. Po raz kolejny mogliśmy zobaczyć Roberta za kółkiem na torze w Algavre.  Wydarzenie miało miejsce  w Portugalii.

Fot. Martin Trenkler

W sieci dwa dni temu pojawiła się informacja pochodząca z twittera Karuna Chandhoka o podróży Roberta i Ekipy Zespołu Williams do Portugalii

Rozpaliło to emocje Kibiców i wyzwoliło kolejne domniemania dotyczące przyszłości Roberta w F1. Robert Kubica i Karun Chandhok pojawili się na torze w portugalskim Algavre. Jak zapowiadał Hindus w swojej wiadomości mieli okazję pobawić się samochodem Mercedesa, modelem – AMG GT.

Robert Kubica , Karun Chandhok i Mercedes AMG GT

Na filmiku Karun zdaje się być pod wrażeniem jazdy Roberta wykrzykując :

“Chuligan! Nie mam pojęcia, co my robimy”

Po zakończonej zabawie Karun wrzucił jeszcze jedną fotkę z efektów jazdy Roberta

My jesteśmy mocno ciekawi jaki byłby efekt z jazdy Karuna i jego odczucia w samochodzie WRC z Robertem.

W sieci rozgorzały dywagacje, gdyż sezon ogórkowy trwa w najlepsze. Pikanterii dodał fakt podróży Sergeya Sirotkina do Portugalii

Plotki, domniemania, dywagacje …. Robert Kubica – przyszłość

Opcja Niemiecka

Według “Motorsport Total” i niemieckich dziennikarzy, propozycja dla Kubicy ma wyglądać następująco: posada kierowcy rezerwowego i testowego w Racing Point Force India. Zatem to samo, co obecnie. Notowania Kubicy w Williamsie nie są tak wysokie jak oczekiwano i nie ma on większych szans na angaż w sezonie 2019.

Opcja Angielska

Zaskakujący artykuł popełnił Joe Saward. Do tej pory nie za bardzo udzielający się w temacie Roberta Kubicy, dziennikarz F1. W dniu wczorajszym zatrząsł świadomością o rynku transferowym.

Według Joe Sawarda skończyła się cierpliwość do dwóch młodych kierowców. Polityka prowadzenia ekipy w ten sposób okazała się fiaskiem. Według jego źródeł na przyszły sezon jest wariant z kierowcą doświadczonym i młodym. Robert Kubica i 20-letni George Russell. Co zadziwiło to Saward podaje informacje o większym budżecie Roberta Kubicy. Zdaniem Sawarda, więcej w tej sprawie jasne będzie po Grand Prix Meksyku, kiedy to Racing Point Force India ma oficjalnie poinformować o składzie na sezon 2019. Duet kierowców w zespole Strolla mają tworzyć jego syn Lance oraz Sergio Perez.

I się zaczeło …..

Dołożył jeszcze sam Sergey Sirotkin, publikując na swoim profilu zdjęcie z podróży do Portugalii

Naszym skromnym zdaniem

W opiniach na temat tego co się dzieje w ekipie z Grove, krąży przekonanie o toczących się licytacjach o fotel w Williamsie na rok 2019. Natomiast wszelkie przypuszczenia i domniemania w informacjach prasowych powinny być brane z przymrużeniem oka a bez oficjalnych potwierdzeń stron zainteresowanych w tym samego Roberta można tylko spekulować ale czy jest sens?

Galeria

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: Marrally
o 15:34

Udostępnij:

error: Content is protected !!