^

Robert Kubica - Klub Kibiców

poniedziałek, 15 października 2018

Robert Kubica na Acronis Partner Day w Warszawie

Robert Kubica w dniu dzisiejszym ma się pojawić w Warszawie na Stadionie Narodowym. Odbędzie się tam konferencja z okazji 15 lecia działalności  firmy Acronis.

Konferencja zapowiada się przednio. Na stronie [Link], która pojawiła się z początkiem miesiąca można przeczytać taki o to wstęp :

“Zajrzyj na sesję wprowadzającą w tajniki rozwiązań Acronis – dedykowane dla nowych partnerów oraz wszystkich tych, którzy chcą odświeżyć swoją wiedzę. W czasie spotkania z naszym gościem specjalnym – Robertem Kubicą posłuchaj o wyzwaniach stawianych na torze. W czasie przerw spróbuj swoich możliwości na profesjonalnych symulatorach formuły F1 i wygraj koszulkę Williamsa! Dowiedz się co nowego przedstawia Acronis Backup Cloud.”

Agenda

10.00 – 10.30 Rejestracja
10.30 – 12.00

  • Acronis Backup 12.5,
  • Acronis Files Advanced
    (techniczna prezentacja produktów oraz zasady licencjonowania, sesja dedykowana szczególnie dla nowych partnerów Acronis)

12.00 –  12.30 Przerwa kawowa
12.30 – 13.30 Acronis Data Cloud 7.8 – hybrydowe zabezpieczanie danych
13.30 – 14.30 Obiad
14.30 – 15.30

  • Acronis – 15 lat działalności
  • Robert Kubica – gość specjalny konferencji
  • Konferencja prasowa

15.30 – 17.30 Networking i możliwość zwiedzania Stadionu

Konferencja jest dedykowana dla mediów oraz Partnerów Handlowych firmy Acronis. Bez akredytacji i identyfikatora nie ma możliwości wejścia na teren konferencji. Spotkanie jest zamknięte dla osób prywatnych.

O Acronis

Acronis wyznacza standard backupu, ochrony i składowania danych w chmurze hybrydowej poprzez innowacyjne technologie tworzenia kopii zapasowych, oprogramowanie anty-ransomware, funkcjom odzyskiwania danych po awarii oraz synchronizacji i udostępniania plików wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Acronis dostarcza pełną ochronę dla wszystkich danych składowanych w środowiskach fizycznych, wirtualnych, chmurowych i na urządzeniach mobilnych. Skuteczność technologii Acronis wsparta jest sztuczną inteligencją (AI), wspierającą proaktywną ochronę przed zagrożeniami oraz uwierzytelnianiem opartym na mechanizmach blockchain.

Firma Acronis została założona w Singapurze w 2003 roku. Od 2008 roku siedziba firmy znajduje się w Szwajcarii. Acronis zatrudnia ponad 1000 specjalistów w 18 krajach. Rozwiązaniom Acronis zaufało ponad 5 milionów konsumentów i ponad 500 000 firm, w tym 79 procent ze 100 najcenniejszych marek na świecie. Produkty Acronis oferowane są poprzez 50 000 partnerów idostawców usług IT w ponad 150 krajach.

Strona główna firmy : https://www.acronis.com/

Strona poświęcona wydarzeniom związanym z 15 leciem : https://motorsport.tech/acronis15

Fundacja firmy Acronis : https://acronis.org/

Link do nagród zdobytych przez Firmę Acronis : https://www.acronis.com/pl-pl/company/awards/#awards

Relacja na bieżąco:

Galeria zdjęć

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: Marrally
o 08:00

Udostępnij:

error: Content is protected !!