^

Robert Kubica - Klub Kibiców

sobota, 5 stycznia 2019

Bottas : Kubica i Russell wprowadzą Williamsa na miejsce, na które zasługuje.

Valtteri Bottas wierzy, że skład Williamsa na sezon 2019 – Kubica i Russel wprowadzą zespół na miejsce na które zasługują.

Bottas Kubica i Russel poprowadzą Williamsa na miejsce, na które zasługuje


„Dla Roberta dobrze będzie zobaczyć, jak to wszystko działa” – mówi Valtteri Bottas  „Nie ścigał się już od jakiegoś czasu, więc będzie miło porównać go z Georgem Russellem.”

„Sądzę, że dla ekipy, która miała ciężki okres, wiem jak trudno jest utrzymać motywację i dobrego ducha wewnątrz zespołu. To naprawdę trudne, gdy sprawy nie układają się po twojej myśli. Może nowy skład kierowców przyniesie więcej pozytywów i pozwoli patrzeć optymistycznie w przyszłość. Jestem pewien, że obaj kierowcy będą pełni energii, ze względu na wspaniałą okazję jaką mają. Miejmy nadzieję, że pomoże to wprowadzić Williamsa na miejsce, na które zasługują, a nie tam gdzie są obecnie”. – zakończył kierowca Mercedesa

Dziś również dowiadujemy się, że Ben Howard będzie głównym mechanikiem Roberta Kubicy. Howard od 10 lat związany jest z Williamsem, a od trzech lat pełni rolę głównego mechanika w zespole z Grove kierując sześcioosobowym zespołem pracującym przy aucie.

 

Ben Howard głównym mechanikiem Robert Kubica w sezonie 2019.Robert Kubica – Klub Kibiców

Publiée par Robert Kubica – Klub Kibiców sur Samedi 5 janvier 2019

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: Robert Kubica - Klub Kibiców
o 20:01

Udostępnij:

error: Content is protected !!