^

Robert Kubica - Klub Kibiców

poniedziałek, 11 lutego 2019

Prezentacja ROKiT Williams Racing na sezon 2019

Zespół Williams Racing zaprezentował barwy oraz sponsora tytularnego na sezon 2019. Williams Racing ogłosił dzisiaj wieloletnią umowę z ROKiT, globalną firmą telekomunikacyjną, w której ROKiT staje się nowym partnerem tytułowym zespołu.

Prezentacja RoKit Williams Racing na sezon 2019

Williams Racing ogłosił dzisiaj wieloletnią umowę z ROKiT, globalną firmą telekomunikacyjną, w której ROKiT staje się nowym partnerem tytułowym zespołu. Partnerstwo zostało ujawnione podczas specjalnego wydarzenia, które odbyło się w siedzibie Williams Racing HQ przed sezonem 2019 i zapowiadało ekscytującą nową erę dla zespołu.

ROKiT należy do grupy ROK Brands, producent urządzeń telekomunikacyjnych. Współzałożyciel Jonathan Kendrick był kiedyś pracownikiem Goodyear i pracował z Williamsem i Alanem Jonesem w sezonie 1978.

ROKiT to nowa marka telekomunikacyjna kwestionująca status quo, oferująca najwyższej jakości technologię smartfonów, wydajność i design w przystępnej cenie oraz instalowanie innowacyjnych sieci Wi-Fi, aby uczynić świat lepszym. ROKiT pracuje na całym świecie nad rozwojem inteligentnych miast i obecnie wdraża publiczny Wi-Fi w 27 największych miastach Indii, z wizją stworzenia inteligentnych miast w 10 innych krajach w ciągu najbliższych 3 lat. Innowacyjna siatka Wi-Fi ROKiT zapewnia społecznościom lepsze, szybsze i tańsze połączenia.

 

Claire Williams, zastępca szefa zespołu, ROKiT Williams Racing, dodaje: “Jesteśmy zachwyceni, mogąc powitać ROKiT w naszym zespole jako naszego tytułowego partnera w sezonie 2019 i później. Dzielimy wiele podobnych wartości i aspiracji z ROKiT; przede wszystkim stawianie inżynierii i innowacji w centrum wszystkiego, co robimy w naszym dążeniu do bycia najlepszym – idealna platforma do rozpoczęcia partnerstwa. ROKiT jest w ekscytującej podróży w świecie telekomunikacji, ponieważ jesteśmy w Williamsie, ponieważ budujemy zespół na udaną przyszłość. Wspólna ta droga sprawi, że będziemy silniejsi w naszych wysiłkach, więc nie mogę się doczekać, aby zacząć. “

Jonathan Kendrick, prezes ROK Brands, powiedział: “Uruchomienie ROKiT w 2019 roku wymagało globalnej platformy, która pomogłaby nam opowiedzieć naszą historię innowacji. Williams Racing jest idealnym partnerem. Dzięki nim możemy zaprezentować publiczności F1 w nowy i pionierski sposób. Dzięki naszej technologii 3D bez okularów i naszym funkcjom Wi-Fi dążymy do tego, aby Formuła 1 stała się jeszcze bardziej dostępna dla wszystkich. Williams Racing istnieje tylko po to, aby ścigać się w czołówce wyścigów samochodowych i widzimy ekscytujące partnerstwo ROKiT Williams Racing jako początek ambitnej i ekscytującej drogi z powrotem na podium. “

Oprócz wyłącznych praw do nazewnictwa, główne Partnerstwo Tytułowe ujrzy marki ROKiT zdobiące nowy samochód wyścigowy Williams Mercedes FW42. ROKiT będzie również wyróżniał się na kombinezonach wyścigowych i kaskach kierowców wyścigowych Williamsa, a także całym zestawie zespołu personelu torowego. Samochód marki FW42 marki ROKiT WILLIAMS RACING zadebiutuje w dniu 17 marca w Melbourne w Australii, rozpoczynając sezon Formuły 1 w 2019 roku.

Kubica Russell 2019

Galeria :

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: Robert Kubica - Klub Kibiców
o 16:48

Udostępnij:

error: Content is protected !!