^

Robert Kubica - Klub Kibiców

sobota, 16 lutego 2019

Robert Kubica – koszulki z podpisem w szczytnym celu

Robert Kubica. To nazwisko, które ostatnio nie schodzi z pierwszych stron. W natłoku spraw związanych z “drugim debiutem” w królowej motorsportu znalazł czas by złożyć autografy na koszulkach z logo misjagabriela.pl w szczytnym celu.

Po zakończeniu oficjalnej konferencji ORLEN-u, Robert Kubica podpisał jeszcze cztery koszulki dla misjagabriela.pl. Koszulki będzie można zdobyć w czasie licytacji na 3. Charytatywnym Bezalkoholowym Balu Wielkanocnym. Dochód w całości przeznaczony jest na budowę sanktuarium św. Gabriela od Matki Bożej Bolesnej i Młodych Świętych oraz Centrum Młodych.

Misja Gabriela

Kto myśli na rok do przodu – sieje zboże, na 10 lat – sadzi las, daleko w przyszłość – kształci i wychowuje dzieci i młodzież.

Już działa na terenie przyszłego Centrum Młodych Świętych tzw. mały Domek Młodych. Prowadzone są w nim zajęcia dla dzieci i młodzieży. Chyba każdy zgodzi się z nami, że potrzeba w Polsce konkretnych działań, aby ratować młodzież przed zejściem na manowce życia. Podobne dzieło, które misja chce stworzyć nad Wisłą działa już we Włoszech.

Z takim sprzymierzeńcem młodzież będzie miała z kogo brać przykład.

Dziękujemy i życzymy samych wygranych !

Więcej przeczytacie na stronie Misji Misja Gabriela

 

 

 

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: Marrally
o 13:17

Udostępnij:

error: Content is protected !!