^

Robert Kubica - Klub Kibiców

niedziela, 22 grudnia 2019

Robert Kubica w poruszającym wywiadzie dla programu -Alarm w TVP

W sobotni wieczór na antenie TVP, został wyemitowany bardzo szczery wywiad z Robertem Kubicą.  W materiale pojawjają się także wypowiedzi taty Roberta – Artura oraz Cezarego Gutowskiego. Zapraszamy do komentowania.

“Było parę nocy, które przepłakałem. 20 lat pasji i pracy zmieniło się w trakcie jednej sekundy. Było sporo walki, z samym sobą, akceptacji samego siebie. Musiałem się też rehabilitować umysłowo. Punktem zwrotnym był moment, kiedy uświadomiłem sobie, że nadal mogę robić te same rzeczy tylko inaczej.”

“Jestem człowiekiem, który prowadzi samotny styl życia z ograniczoną liczbą ludzi wokół siebie. Była jedna ważna osoba w tamtym trudnym okresie. Sporo jej zawdzięczam. W takich chwilach doceniasz pewne rzeczy.”

“Mój wypadek i to co się wydarzyło ponad osiem lat temu, miało duży wpływ na moją osobę. Dużo zmienił. Stałem się bardziej czuły. Więcej widzę rzeczy, obok których wcześniej bym przeszedł obojętnie.”

“Moje codzienne życie wygląda jak wyścig. Mam mało czasu, by się zatrzymać i delektować się pewnymi chwilami. Z czegoś trzeba zrezygnować przy takim stylu życia. Dlatego nie mam dzieci. Może kiedyś będę miał. Oby tak było.”

Całość wywiadu do zobaczenia w materiale poniżej:


Źródło: vod.tvp.pl

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: Karolina
o 10:31

Udostępnij:

error: Content is protected !!