^

Robert Kubica - Klub Kibiców

czwartek, 13 Luty 2020

Kubica i Orlen w DTM – Konferencja w Warszawie

Robert Kubica i Orlen wreszcie ogłaszają swoje dalsze plany. To już dziś o godzinie 10 w siedzibie PKN Orlen w Warszawie. Pojawią się Jacek Sasin, Wiceprezes Rady Ministrów, minister aktywów państwowych, Daniel Obajtek, Prezes Zarządu PKN ORLEN, Waldemar Bogusch, Prezes Zarządu ORLEN Deutschland oraz Robert Kubica.

Kubica i Orlen w DTM - Konferencja w Warszawie

Wreszcie gruchnęło jak grom z jasnego nieba. Briefing prasowy PKN Orlen w którym weźmie udział Jacek Sasin, Wiceprezes Rady Ministrów, minister aktywów państwowych, Daniel Obajtek, Prezes Zarządu PKN ORLEN, Waldemar Bogusch, Prezes Zarządu ORLEN Deutschland oraz #wiadomo Robert Kubica. Jak już to z przytupem. Lepiej po cichu robić swoje a potem zaskoczyć … wszystkich dookoła.

Powyższe spotkanie będzie dotyczyć działań biznesowych PKN ORLEN w kontekście planów sportowych Ro​berta Kubicy na 2020 rok.

I tu zaczyna się pole do popisów dla dywagujących. W spotkaniu weźmie udział Waldemar Bogusch, Prezes Zarządu ORLEN Deutschland. Jednoznacznie można odczytać to jako ogłoszenie startów Roberta w wyścigowej seriii DTM. Ale jak to wszystko połączyć ? Jak to będzie wyglądało? Program kierowcy rezerwowego z programem wyścigowym. W dodatku duże pole domniemań. Robert mógłby wsiąść za kierownicę w jakimś GP już w tym roku… Dodatkowo wizja 2021 roku i nowych regulacji a także roszad w stawce F1 dotyczących kontraktów zawodników.

Live z briefingu można zobaczyć na profilu FB PKN Orlen o godzinie 10

A więc #wiadomo! W sezonie 2020 w serii DTM zadebiutuje nasz team ORLEN Team ART z Robertem Kubicą za kierownicą!

Publiée par PKN ORLEN sur Mercredi 12 février 2020

Nieoficjalnie portal Motorsport Total podał

“Słyszeliśmy z wiarygodnego źródła, że Kubica będzie konkurować w DTM w BMW M4 w 2020 r. Chociaż sześciu kierowców monachijskiej firmy zostało już zaprezentowanych w ubiegłym tygodniu.”

“Jako auto posłuży wyposażony nadal w czujniki samochód testowy, który już był używany podczas testów młodych kierowców w Jerez.”

Swoją drogą interesuje nas bardzo to “wiarygodne źródło” …

Z wielką niecierpliwością będziemy czekać na oficjalne ogłoszenia na konferencji na której oczywiście będziemy.

Kubica i Orlen w DTM - Konferencja w Warszawie
Dobrnęliśmy wreszcie …. :) Teraz kolejny krok …

Aktualizacja :

Galeria :

 
KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: Marrally
o 04:43

Udostępnij:

error: Content is protected !!