^

Robert Kubica - Klub Kibiców

wtorek, 23 marca 2021

Wypowiedzi przed GP Bahrajnu 2021

Alfa Romeo ORLEN już niedługo rozpocznie sezon 2021 w Formule 1. Nie minęło wiele czasu, gdy silniki przestały ryczeć pod koniec ubiegłego sezonu. Podsumowując b to sezon pełen zakłóceń, niespodzianek i emocji. Niemniej jednak w mgnieniu oka zima minęła i wracamy w słoneczne klimaty Bahrajnu na pierwszy wyścig sezonu.

Alfa Romeo Wypowiedzi przed GP Bahrajnu 2021

Fot. Alfa Romeo Racing ORLEN

Frederic Vasseur :

Alfa Romeo Wypowiedzi przed GP Bahrajnu 2021

Fot. Alfa Romeo Racing Orlen

“Jesteśmy bardzo podekscytowani rozpoczęciem sezonu – to normalne. Mam nadzieję, że nadal będziemy tak po pierwszym weekendzie!”.

“Żarty na bok, podchodzimy do tego wyścigu z pewnością siebie: wykonaliśmy dobrą robotę podczas testów, z doskonałą niezawodnością, która dała nam mnóstwo kilometrów. Bez problemów mechanicznych i z dobrymi opiniami od kierowców, i chcemy przenieść ten pozytywny start w satysfakcjonujący pierwszy wyścig”.

“Wielkim znakiem zapytania jest oczywiście to, gdzie stoimy w porównaniu do naszych rywali. Musimy tylko dać z siebie wszystko i mieć nieskazitelny weekend. Wtedy ocenimy sytuację i będziemy mieli jaśniejsze pojęcie o tym, czego możemy oczekiwać od sezonu”.

“Spodziewamy się ścisłej walki w całym środku stawki i wiemy, że marginesy błędu będą niewielkie, więc będziemy musieli wydobyć wszystko co możemy z naszego pakietu. Po naszej stronie mamy stabilność  z ustalonym składem i bez zmian wewnętrznych, więc musimy sprawić, by ta przewaga się liczyła”.

Kimi Raikkonen :

Alfa Romeo ORLNE Wypowiedzi przed GP Bahrajnu 2021

Fot. Alfa Romeo Racing ORLEN

“Pierwszy wyścig w sezonie jest zawsze wyjątkowym momentem, głównie dlatego, że tęskniłem za wyścigami.”

“Miło jest wrócić do samochodu na testy, ale to, co sprawia, że ten sport jest fajny jazda koło w koło i masz tylko, że w wyścigach, więc jest na co czekać.”

“Nie patrzę na czasy z trzech dni, które spędziliśmy tutaj dwa tygodnie temu, ponieważ nie ma sensu próbować zorientować się, czego się spodziewać. Wkrótce, w sobotę, będziemy mieli informację, gdzie wszyscy są i jakie walki będą w tym roku.”

“Póki co, musimy skupić się na naszej pracy, na ulepszaniu tego, co mieliśmy w testach oraz na wykorzystanu każdej okazji.”

Antonio Giovinazzi :
Wypowiedzi przed GP Bahrajnu 2021

Fot. Alfa Romeo Racing ORLEN

“Jestem bardzo podekscytowany nowym sezonem, moim trzecim pełnym rokiem w tym sporcie.”

“Czuję się gotowy, zarówno w ciele, jak i umyśle, i nie mogę się doczekać, aby ponownie doświadczyć uczucia weekendu wyścigowego.”

“Nie prognozuję, gdzie będziemy przeciwko rywalom, ale jestem przekonany, że możemy mieć dobry sezon.”

“W zespole jest naprawdę dobry duch, ludzie czują się pozytywnie i wszyscy podchodzimy do pierwszego wyścigu z wysoko podniesioną głową. Więc podchodzimy do niego  z odpowiednim nastawieniem.”

“Wszyscy wiemy, jak kluczowy jest początek sezonu. W zeszłym roku udało nam się zdobyć punkty w pierwszym wyścigu i okazały się one bardzo ważne dla reszty sezonu. Więc celem jest ponowne rozpoczęcie z dobrej strony i wzmocnienie zespołu przed ważnym rokiem.”

Alfa Romeo Racing ORLEN

Robert Kubica Klub Kibiców

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: Karolina
o 19:11

Udostępnij:

error: Content is protected !!