^

Robert Kubica - Klub Kibiców

sobota, 14 października 2017

Kubica, Lotos, Boniek – dzieje się dobrze.

W dniu wczorajszym Lotos uruchomił ankietę dotyczącą wparcia Roberta Kubicy, która od razu cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród kibiców. Ankieta ukazała się tuż po oświadczeniu dotyczącego wsparcia finansowego Kubicy przez Lotos. #EmocjeDoPełna znów powracają.

“Grupa LOTOS zdecydowanie zaprzecza doniesieniom medialnym dziennikarza Anthony’ego Rowlinsona jakoby zamierzała wspierać finansowo zespół Williams Martini Racing, aby zapewnić powrót Roberta Kubicy do Formuły 1. Wprawdzie produkowane przez LOTOS najlepsze paliwa na pewno pomogłyby Williamsowi odzyskać mistrzostwo świata jednak Grupa LOTOS nie ma i nie zamierza mieć żadnego wpływu na decyzje Williamsa w sprawie zatrudnienia najszybszego kierowcy świata.” – można było przeczytać w oficjalnym oświadczeniu Grupy LOTOS S.A o współpracy z Robertem Kubicą.

Kilka godzin później Lotos na swoim profilu na twitterze zamieścił ankietę, którą znajdziecie na dole wpisu. Choć jej wyniki nie będą miały wpływu na decyzję Grupy Lotos, to jednak warto pokazać jakim wsparciem cieszy się Robert Kubica. Wydaje się, że decyzja to kwestia czasu…

Poprosiliśmy Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka o zagłosowanie, ten szybko oddał głos, a dodatkowo obsypał Roberta komplementami.
W luźnej rozmowie stwierdził “Kubica jest fenomenalny”

Kubica lotos Boniek

Warto przypomnieć, że Grupa Lotos jest także sponsorem polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Zbigniew Boniek należy do grona 100 najlepszych piłkarzy w historii światowej piłki nożnej według FIFA, w Polsce do dziś nosi miano bohatera narodowego.
Ciekawostką dla młodszych może być fakt że polski reprezentant podobnie jak Kubica sporo swojego życia spędził we Włoszech, gdzie reprezentował barwy klubowe Juventusu i AS Romy.

Dziękujemy za wsparcie!

Minister sportu i turystyki Witold Bańka skomentował na twitterze ankietę słowami  “Co Wy na to?”

Bańka lotos

Ankieta Lotos jest aktywna do poniedziałku.  Zapraszamy do oddawania głosów.

https://twitter.com/GrupaLOTOS/status/918906484016246785


Na temat powrotu Roberta Kubicy do Formuły 1 wypowiedział się również Krzysztof Hołowczyc.

“To by był powrót wszech czasów w skali całego sportu.” powiedział rajdowiec i dodał “Jestem jednak realistą i wiem, jaki to trudny biznes. Za każdym z młodych wilków pukających do wielkich zespołów stoi 5-8 mln euro. A nasz Robert jest gościem po przejściach, któremu trzeba specjalnie przebudować kierownicę, wiele rzeczy zrobić, żeby dostosować do jego ograniczeń samochód. Ale, ma tak wielką osobowość, że ci którzy go zatrudnią w F1, zdają sobie sprawę, że kiedy Kubica wróci, to nie będą się za niego wstydzili. On jak zawsze będzie jeździł bardzo szybko. A ci z kierowców, którzy podważają sens jego powrotu, po prostu boją się Kubicy.”

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: TOMek
o 08:17

Udostępnij:

error: Content is protected !!