^

Robert Kubica - Klub Kibiców

wtorek, 12 czerwca 2018

Robert Kubica w Warszawie! Kubica na meczu Polska – Litwa na PGE Narodowym

Robert Kubica pojawił się niespodziewanie w Warszawie. Po skończonym GP Kanady nikt nie przypuszczał by nasz Idol przyleciał prosto z paddocku do stolicy. Cisza jaka panowała wokół przyjazdu była zastanawiająca i dowiedzieliśmy się o wizycie z niespodziewanego źródła. Klubowa ekipa zjawiła się na miejscu by powitać Roberta.

Po skończonym GP Kanady kurz opadł i wszyscy ponownie wrócili do rozważań nad przetasowaniami w zespołach F1. Każdy podsumował w sumie zadziwiająco spokojny i prawie przewidywalny wyścig na torze. Forma zespołu Roberta nikogo nie zaskoczyła gdyż Robert już wcześniej wspominał gdzie się znajdują i ile  może ale nie musi potrwać powrót do walki o środek tabeli.

Oczami Kibica

Dzień jak co dzień rozpoczął się od analizy zdarzeń z wyścigowego weekendu. Dywagacje i domniemania, kto i gdzie będzie jeździł oraz usilne wsadzanie Roberta to tu to tam stały się od pewnego czasu udręką fanów Roberta Kubicy i klubowiczów. Pojawiające się plotki bez potwierdzenia i źródła rozpalają wyobraźnie co niektórych fanów. Bardziej doświadczeni Kibice jak zwykle tonują zapędy rozgrzanych z emocji kibiców na zasadzie :

“Robert dobrze wie co robi, poczekajmy i zaufajmy, a będzie dobrze. To, że już jest w F1, w paddocku, w bolidzie, w zespole to jest mega wyczyn i za to należy się szacunek – bezapelacyjnie do samego końca …”

Nic nie zapowiadało tak bardzo emocjonującego dnia oraz niesamowitego zakończenia….

Przejdźmy zatem do wydarzeń, a mianowicie Mateusz Borek najwidoczniej nieświadomy tego co robi :), informuje na TT o zameldowaniu się Roberta Kubicy w Hotelu gdzie przebywa Kadra Narodowa przed meczem z Litwą :

I się zaczęło ….

Na stronach Klubowych zawrzało … komentarze typu :

“chłopakom brakuje szybkości..zadzwonili wiec po Roberta ;)” “Jasne jak słońce – będzie i szybkość i technika ;)”  “No to feedback mają zagwarantowany.”

Były w normie. Lecz najważniejsze działo się poza Klubem …. :  – Ewa, Robert w Warszawie …. – Tak wiem będę o 18…. To już by wystarczyło na koniec bo nic więcej nie można dodać, ale gdzie tam do końca … – Bedę jak się pozbieram po pracy spotkamy się na miejscu. Kto jeszcze będzie ?

I się rozdzwoniły telefony… facbooki i inne. Nieświadomi rozkręconej spirali powiadomień udajemy się na miejsce zgrupowania kadry narodowej przed meczem Polska – Litwa.

Emocje do pełna …

Grupa Lotos potwierdziła doniesienia przez Mateusza Borka i opublikowała :

Robert, mamy nadzieję że wszyscy pamiętają, był już na widziany meczach kadry …:

W wywiadzie przed GP Kanady z Mikołajem Sokołem Robert wyraził się też na temat typowania o drużynie piłkarskiej “Uważam, że mamy bardzo dobrą drużynę i miejmy nadzieję, że wszyscy będą w formie i wszystko będzie się układało jak najlepiej, a reszta przyjdzie sama”

Robert Kubica w Warszawie z kibicami.Hotel kadry narodowej piłki nożnej i … Robert Kubica i Klub Kibiców

Spotykamy się na miejscu przed hotelem. Jest Ewa i Marcin z Katarzyną. Dowiadujemy się, że Jacek w swoim parku miniatur do godziny 18 oprowadzał zwiedzających i natychmiast jak się dowiedział zorganizował przyjazd do Warszawy.

Rozmawiając o GP Hiszpanii oraz o sprawach niezwiązanych z Robertem kątem oka dostrzegamy wychodzącego Roberta, który szybko wsiada do samochodu, lecz zebrani wokół kibice kadry narodowej oraz kibice Roberta zaczęli robić sobie zdjęcia. Zdążyliśmy zrobić sobie fotkę oraz bez zbytniego narzucania się, rozumiejąc, że Robert się śpieszy, nie przeciągaliśmy pozwalając tym samym na kilka fotek innym zebranym przed hotelem.

Jak to zwykle bywa w roli kibica nadszedł czas oczekiwania, gdyż nie wiedzieliśmy i nie znaliśmy harmonogramu Roberta. Nareszcie przyjeżdża Jacek, nie sam. I zaczyna się rozstawianie Klubowej Flagi pod przewodnictwem Jacka.

Zgromadzeni wokół kibice drużyny piłkarskiej patrzą na nas jak na “urwanych z choinki”. Przecież oni są dla naszej Polskiej Kadry w piłkę nożną a tu rozpościera się Klubowa Flaga z napisem Robert Kubica Klub Kibiców. Jakże inny kontrast…

 


Doświadczamy zapytań z różnych stron : – Robert Kubica jest tu? Odpowiadamy: tak jest ale aktualnie wyjechał … zapewne będzie po jakimś czasie … Postanawiamy rozłożyć flagę klubową w miejscu eksponowanym :

Roli “komandosa” podejmuje się Jacek. Lecz trwało to niedługo gdyż właściciel Hotelu stwierdził, że jest to prywatne miejsce i musieliśmy zwinąć flagę z tego eksponowanego miejsca.

Czekając na Roberta, dwóch Panów z ochrony Hotelowej stwierdziło, że Robert już wrócił. Wdarła się lekka niepewność w nasze serca lecz zaraz pozbyliśmy się obaw. Robert? Zrobiłby taki unik? Puszczając oczko do Ewy? nie to nie możliwe …Uzbrojeni w cierpliwość wykorzystaliśmy to co mogliśmy i spokojnie czekaliśmy na przyjazd Roberta pomimo wszechobecnych stwierdzeń typu : nie już nie przyjedzie, pewnie już w hotelu itd. itp. Zostaliśmy zagadnięci przez bardzo sympatycznych kibiców piłkarskich, którzy mieli jakąś historie kartingową oraz ludzi którzy jak zobaczyli flagę pytali zdumieni : To Robert Kubica tu jest?

Odpowiadaliśmy spokojnie, zachęcając do pozostania i wytrwałości gdyż wierzyliśmy, że Robert już za niedługo pojawi się na podjeździe pod główne drzwi hotelu.

Po pracy przyjeżdża jeszcze Asia – niesamowita historia … W dodatku starzy Klubowicze pytają : Długo jeszcze tam będziecie? (znamienne bo są z jakby powiedzieć drugiego końca Polski i tak jak Jacek zastanawiają się nad przyjazdem nie będąc pewnym czy potrwa to jeszcze jakiś czas…) Rozmawiając i tłumacząc spotkanym Kibicom piłki nożnej o niuansach F1 i Robercie Kubicy, Ewa słyszy zdania takie jak: Jeździcie za Robertem? Tak po całym świecie – pada zdanie i w ruch idzie telefon Ewy. Pokazuje zdjęcia z różnych eventów włącznie z Rajdami z Robertem. Ludzie są trochę jakby w szoku. Nie ma się co dziwić. Hotel kadry narodowej, Kibice drużyny narodowej i nagle Klubowa flaga z Robertem Kubicą i grupka pasjonatów, którzy nie wiadomo skąd potrafili się zebrać i przyjechać by zobaczyć choć na chwilę swojego idola. To musi wzbudzać szacunek. Ogarnia nas chwila zwątpienia. Czy Robert już przyjechał tylną bramą i czy wyjdzie? …

Jacek jako Herszt bandy przywołuje do porządku. Więc spokojnie czekamy umilając sobie czas rozmową z napotkanym Ojcem Kibica naszych piłkarzy. Nagle pojawia się czarne BMW. Jest! – przyjechał Robert. Słychać szepty: Jeśli da radę to z flagą , przed flagą … Pełni obaw mając na uwadze zmęczenie Roberta – Zaraz po GP przyleciał do Polski… Wczoraj Kanada dziś Polska i intensywny dzień … a tu godzina prawie 22 wieczorem. I powiem szczerze mam pełny szacunek dla Roberta – zresztą jak zawsze. Wjeżdżając na podjazd hotelowy, nie zatrzymał się przed drzwiami hotelu (fakt to nie on prowadził wskazuje, że jeszcze musiał wydać polecenie by kierowca się zatrzymał ), tylko przy samej Klubowej Fladze.

Mecz Polska – Litwa z Kubicą na trybunach

Robert będzie gościem specjalnym Grupy LOTOS podczas towarzyskiego meczu Polska – Litwa na PGE Narodowym. Spotkanie z Litwą będzie pożegnaniem reprezentacji Polski przed wylotem na Mistrzostwa Świata do Rosji. Początek spotkania 12.06.2018 o 18:00.

Robert Kubica spotkał się i chwilę rozmawiał z kadrowiczami. Lewandowski i Grosicki pierwszymi z którymi rozmawiał.

Kubica i Lewandowski mecz Polska Litwa

Grosicki i Kubica mecz Polska Litwa

Material wideo możecie obejrzeć poniżej

Waszym zdaniem kto ma większe Turbo: Grosicki czy Kubica?

 

Robert był na sesji fotograficznej w dniu wczorajszym :

Robert Kubica na stacji Lotos w Pruszkowie podczas kręcenia nowego spotu.


Konferencja prasowa z Robertem Kubicą na PGE Narodowym

Oficjalna konferencja na Stadionie Narodowym. Prezentacja nowego napoju energetycznego z wizerunkiem Roberta Kubicy – Dynamic, a także oleju silnikowego.

Konferencja prasowa z Robertem Kubicą na PGE Narodowym

Oficjalna konferencja na Stadionie Narodowym. Prezentacja nowego napoju energetycznego z wizerunkiem Roberta Kubicy – Dynamic, a także oleju silnikowego.


Galeria zdjęć z konferencji prasowej


Oficjalna informacja prasowa Grupy Lotos dotycząca współpracy z Robert Kubica – Ambasadora marki Dynamic.

Robert Kubica promuje markę Dynamic


Mecz Polska -Litwa

Flagi z wsparciem Robert Kubica na PGE Narodowym

Robert Kubica na trybunach na PGE : Polska – Litwa

Robert Kubica - PGE Polska - Litwa


Robert dojrzał wsparcie na trybunach

Kilka zdjęć od Roberta Kubicy z dzisiejszego dnia

 

 

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: Robert Kubica - Klub Kibiców
o 17:30

Udostępnij:

error: Content is protected !!