^

Robert Kubica - Klub Kibiców

czwartek, 30 sierpnia 2018

Robert Kubica na GP Włoch? W GP Singapuru? a może jeszcze inny termin?

Robert Kubica i pojawiające się dziś pytanie: Kiedy wystartuje w pełnym weekendzie GP?

Robert Kubica na GP Włoch? W GP Singapuru? a może jeszcze inny termin?Jakże inaczej to pytanie brzmi od tego, które do niedawna było można spotkać w wielu miejscach a mianowicie: Czy wystartuje w F1 i pełnym weekendzie GP?. Na szczęście nie musimy już słyszeć tego .

Już nie czy a kiedy to jest coraz częściej przytaczane pytanie w mediach jeśli chodzi o pełny weekend. Spekulacji dotyczących osoby Roberta jest coraz więcej. My rekomendujemy wstrzemięźliwość oraz poczekanie na oficjalne komunikaty oraz zamknięcie się terminów możliwych zmian. Domniemań w mediach i na forach internetowych jest co niemiara. Robert Kubica tu Robert Kubica tam. Głowa od tego pobolewa a Robert chodzi uśmiechnięty. Trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Jeśli coś się wydarzy to jestem gotowy, a jeśli nic się nie wydarzy to nic się nie stało.” – mówił o zawirowaniach transferowych w F1 Robert Kubica dla Eleven Sports.
 
Gdybać nie ma co gdybać odnośnie mojej sytuacji. F1 dzisiejsza różni się od tej która znałem sprzed 10 laty. Niczego nie można być pewnym. Formuła 1 jest zmienna i różne rzeczy się dzieją. Zresztą przez taki proces przeszedłem parę miesięcy temu. Nigdy nie mów nigdy i nie można być w 100% pewny. Najpierw pewne rzeczy muszą się wydarzyć, później zobaczymy jakie mogą być konsekwencje dla mnie.[…] ” – Robert Kubica.

Polecamy świetny blog Kibica Roberta a słowa zawarte w jednym z ostatnich wpisów urzekły nas i oczywiście rekomendujemy jako lekturę, którą warto poczytać :
Czym na to zasłużył? Odpowiedź jest prosta: profesjonalizmem, skromnością, talentem, uporem, a nade wszystko ciężką pracą i autorytetem, który sobie przez lata obecności w F1 wypracował.

Sytuacja wygląda na tą chwilę tak jakby Robert miał wystartować na GP Singapuru, gdyż rzecznik Racing Point Force India Will Hings potwierdził, że podczas Grand Prix Włoch Formuły 1 na torze Monza zespół reprezentować będą Sergio Perez i Esteban Ocon.
Zobaczymy co nam przyniesie nowy dzień.
Forza Kubica !

Aktualizacja 30.08.2018 g. 9.20

Robert Kubica będzie podpisywał pamiątki i rozdawał autografy przed GP Singapuru. Można skorzystać z okazji. Zaproszenia wystosowała

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do naszego corocznego wieczornego przyjęcia, które odbędzie się do Grand Prix Formuły 1 Singapur 2018, którego współgospodarzem w tym roku będzie Hogan Lovells Lee & Lee podczas obchodów 20. rocznicy istnienia w Singapurze (…) Ponadto przez część wieczoru dołączy do nas Robert Kubica, rezerwowy i testowy kierowca  Williams, który podpisze autografy, dołączy do zdjęć, a także nawiąże kontakt i odpowie na pytania. Ponadto zespół Williams przekaże upominki i nagrody!”

Można się zapisywać na event : https://www.britcham.org.sg/events/upcoming-events/2732

 

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: Marrally
o 08:41

Udostępnij:

error: Content is protected !!