^

Robert Kubica - Klub Kibiców

poniedziałek, 21 października 2019

Robert Kubica Acronis Partner Day na Narodowym 2019

Robert Kubica już dziś pojawi się na Stadionie Narodowym, wypełniając swoje obowiązki wobec partnera swojego zespołu, firmy Acronis.

Robert będzie uczestniczył w konferencji na Stadionie Narodowym od godziny 13. Nasza delegacja będzie na miejscu dzięki uprzejmości Firmy Acronis i Cezarego Gutowskiego.

Konferencja jest dedykowana dla mediów oraz Partnerów Handlowych firmy Acronis. Bez akredytacji i identyfikatora nie ma możliwości wejścia na teren konferencji. Spotkanie jest zamknięte dla osób prywatnych.

O Acronis

Acronis wyznacza standard backupu, ochrony i składowania danych w chmurze hybrydowej poprzez innowacyjne technologie tworzenia kopii zapasowych, oprogramowanie anty-ransomware, funkcjom odzyskiwania danych po awarii oraz synchronizacji i udostępniania plików wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Acronis dostarcza pełną ochronę dla wszystkich danych składowanych w środowiskach fizycznych, wirtualnych, chmurowych i na urządzeniach mobilnych. Skuteczność technologii Acronis wsparta jest sztuczną inteligencją (AI), wspierającą proaktywną ochronę przed zagrożeniami oraz uwierzytelnianiem opartym na mechanizmach blockchain.

Firma Acronis została założona w Singapurze w 2003 roku. Od 2008 roku siedziba firmy znajduje się w Szwajcarii. Acronis zatrudnia ponad 1000 specjalistów w 18 krajach. Rozwiązaniom Acronis zaufało ponad 5 milionów konsumentów i ponad 500 000 firm, w tym 79 procent ze 100 najcenniejszych marek na świecie. Produkty Acronis oferowane są poprzez 50 000 partnerów idostawców usług IT w ponad 150 krajach.

Strona główna firmy : https://www.acronis.com/

Relacja z konferencji :

Galeria zdjęć


Wręczenie nagród loterii Orlen

Drugi dzień wizyty Roberta Kubicy w Polsce. Dziś, Robert wraz z prezesem PKN Orlen, Danielem Obajtkiem wręczać będą kluczyki do samochodów, które można wygrać w loterii Orlen

Galeria

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: Marrally
o 08:06

Udostępnij:

error: Content is protected !!