^

Robert Kubica - Klub Kibiców

czwartek, 28 stycznia 2016

Kubica: “Mi najbardziej w tych dwóch latach brakowało spokoju.” [Wideo] Część 5

W ostatniej części wywiadu dowiemy się, czego życzy sobie najbardziej Robert Kubica, jak patrzy na kwestię udziału w Rajdzie Polski i jakie ma on dla niego znaczenie, oraz o tym, czego mu brakuje i za czym tęskni.

O bliższej i dalszej przyszłości Kubica powiedział: “Jeśli pojedziemy Szwecje, a tego nie wiem … tak naprawde trzeba bedzie podjąć szybko decyzje (…) a pierwsze założenie powinno być takie  – i moje bylo już w ubiegłym roku, żeby to wszystko robić z dużo wiekszym (…) przygotowaniem.”

Większość ludzi mówiąc o motorsporcie zapomina, że to jest sport. A każdy sportowiec na najwyższym poziomie żyje dla sportu. Żyje dla tego, co się stanie na przykład za miesiąc. Wszystko jest szykowane pod to wydarzenie. Więc tak to powinno wyglądać. I tak to wyglądało u mnie przez dłuższy okres, ale niestety ostatnio tak nie jest i nie ukrywam, że mi tego brakuje” – mówi Robert, który jeszcze w połowie minionego sezonu podkreślał, że chciałby się znów czuć jak profesjonalny kierowca, a rajdy na razie mu tego nie dają.

“W ciągu ostatnich czterech, pięciu lat wydarzyło się dużo rzeczy,  o których tak naprawdę nikt nic nie wie. Pewne sytuacje zostawiają blizny. Muszą się zagoić.” dodał na zakończenie długiego wywiadu Polak.

Cały wywiad poniżej [Wideo] Część 5:

 

Wywiad Część 1 i  2 dostępna tutaj: [WIDEO]

Wywiad Część 3 dostępna tutaj: [WIDEO]

Wywiad Część 4 dostępna tutaj: [WIDEO]

KOMENTARZE KIBICÓW
Autor: ArtNr4
o 14:39

Udostępnij:

error: Content is protected !!